Round 11 Randwick vs Gordon team lists

5 months ago

Randwick 1st Grade Team are looking for their 1st win on the road, while 1st Colts look to keep their unbeaten record going!

Chatswood Oval - Saturday 15 June

Fourth Grade 10.35 am

Third Grade 12.00 pm

Second Grade 1.25 pm

First Grade 3.00 pm

Coogee Oval - Saturday 15 June

Third Colts 12.20 pm

Second Colts 1.35 pm

First Colts 3.00 pm

First Grade

1 - George Hendry

2 - David Vea

3 - Dan Matthew

4 - Tom Nowlan

5 - Alex Hills

6 - Kyle Harris

7 - Jack Johnson

8 - Christian Poidevin

9 - Mitchell Short

10 - Tom Halse/Bryan Croke

11 - 0Jackson Mohi

12 - Nick Wilkinson

13 - Dylan Pietsch/Tom Molloy

14 - Zac Carr

15 - Freddy Dorrough

Replacement

16 - Alex Iosefa

Second Grade

1 - Toby Trinder

2 - Adam Freier

3 - Cam Betham

4 - Tom Pirrodi

5 - Tom Weatherall

6 - Lewis Taie

7 - Ryan Powter

8 - Justin Cooper

9 - Tyzac Jordan

10 - Morgan Steyn

11 - Matt McTaggart

12 - Ben Starkey

13 - Fraser Strachan

14 - Josh Gordon

15 - Pat Pelligrini

Replacements

16 - Oli Barden

17 - Lachlan Anderson

18 - Dimitry Chipizubov

Third Grade

1 - Benroy Sala

2 - Patrick Hodgetts

3 - Sonny Satuala

4 - Jake McPherson

5 - Tinashe Washaya

6 - Billy Finch

7 - Tom Serhon

8 - George Lolo

9 - Max Page

10 - Harry Tyson

11 - Connor Mcgreevey

12 - Josh Ellison

13 - Sione Ahokava

14 - Ned Robinson

15 - Henrick Anthony

Replacements

16 - Jack Upton

17 - Jock Armstrong

18 - Angus Burns


Fourth Grade

1 - Kiernan Rabie

2 - James McNeil

3 - Shane Byrne

4 - Tuitavake Manoa

5 - Jerry Morkos

6 - Matt Serhon

7 - Ethan McGuiggan

8 - Tom Snow

9 - Tom Wong

10 - Jack Philp

11 - Cameron Hunt

12 - Stevie Gibson

13 - Aisea Faingaanuku

14 - Sef Smith

15 - Jaya Yoannidis

First Grade Colts

1 - Will McCormack

2 - Nick Katsogiannis

3 - Fiu Gibson

4 - Ben Houston

5 - Saxon Gillies

6 - Joel Ellis

7 - Finn Kearns

8 - Liam Cornish

9 - Reece Thorn

10 - Tane Edmed

11 - David Nicol

12 - Reihana Leuii

13 - Ben Duckworth

14 - Jacob Tomasiello

15 - Jayden Kitchner

Second Grade Colts

1 - Ethan Corcoran

2 - Barnaby Bickmore-Hutt

3 - Will Serhon

4 - Jet Williams

5 - Ollie Smyth

6 - Max Moore

7 - Conor Molloy

8 - Dec Leaney/Matt Stead

9 -Harrison Emmett Lee

10 - Dan Andrews

11 - Hudson Berry

12 - Will Douglass

13 - Austen Routley

14 - Ben Howard

15 - Thomas Walker

Third Grade Colts

1 - Richmond Tahaafe

2 - Harrison Stein

3 - Marcus Della Marta

4 - Julian Zsissis

5 - Duncan Evans

6 - Byron Tautaiolefua

7 - Daniel Szabo

8 - James Macaskill

9 - Ellis Hawker

10 - Thaddeus Summers

11 - Che Hyslop

12 - Ryley Angles Corke

13 - Askil Mathias

14 - Nat Vazouras

15 - Hugo Carr

Fourth Grade Colts tbc ko 11.10am

More news