Results

First Grade

Round 1

21Eastwood
27Randwick
3:15pm - T G Millner Field
Sat 2 Apr

Round 2

34Sydney University
21Randwick
3:30pm - Sydney University
Sat 9 Apr

Round 3

21Randwick
34Manly
3:05pm - Coogee Oval
Sat 16 Apr

Round 4

19Randwick
22Eastern Suburbs
3:10pm - Coogee Oval
Sat 23 Apr

Round 5

17Gordon
20Randwick
3:05pm - Chatswood Oval
Sat 30 Apr

Round 6

38Randwick
41Hunter Wildfires
3:05pm - Coogee Oval
Sat 7 May

Round 7

19Southern Districts
26Randwick
3:05pm - Forshaw Rugby Park
Sat 14 May

Second Grade

Round 1

0Eastwood
31Randwick
11:50am - Latham Park
Sat 2 Apr

Round 2

26Sydney University
21Randwick
1:50pm - Sydney University
Sat 9 Apr

Round 3

29Randwick
29Manly
1:20pm - Nagle Park
Sat 16 Apr

Round 4

23Randwick
15Eastern Suburbs
1:20pm - Coogee Oval
Sat 23 Apr

Round 5

3Gordon
29Randwick
1:25pm - Chatswood Oval
Sat 30 Apr

Round 6

48Randwick
0Hunter Wildfires
1:20pm - Coogee Oval
Sat 7 May

Round 7

33Southern Districts
41Randwick
1:20pm - Forshaw Rugby Park
Sat 14 May

Third Grade

Round 1

Round 1

25Eastwood
30Randwick
10:25am - Latham Park
Sat 2 Apr

Round 2

Round 2

12Sydney University
25Randwick
11:25am - Latham Park
Sat 9 Apr

Round 3

42Randwick
20Manly
10:45am - Nagle Park
Sat 16 Apr

Round 4

Round 4

26Randwick
14Eastern Suburbs
11:55am - Latham Park
Sat 23 Apr

Round 5

Round 5

10Gordon
10Randwick
11:50am - Chatswood Oval
Sat 30 Apr

Round 7

Round 7

13Southern Districts
29Randwick
12:00pm - Forshaw Rugby Park
Sat 14 May

Fourth Grade

Round 1

Round 1

7Eastwood
24Randwick
9:10am - Latham Park
Sat 2 Apr

Round 2

Round 2

15Sydney University
12Randwick
12:50pm - Latham Park
Sat 9 Apr

Round 3

15Randwick
14Manly
9:30am - Nagle Park
Sat 16 Apr

Round 4

Round 4

17Randwick
0Eastern Suburbs
9:45am - Latham Park
Sat 23 Apr

Round 5

Round 5

5Gordon
22Randwick
10:30am - Chatswood Oval
Sat 30 Apr

Round 7

Round 7

15Southern Districts
12Randwick
10:45am - Forshaw Rugby Park
Sat 14 May

First Colts

Round 1

22Eastwood
29Randwick
4:05pm - Latham Park
Sat 2 Apr

Round 2

43Sydney University
21Randwick
12:15pm - Sydney University
Sat 9 Apr

Round 3

25Randwick
24Manly
11:50am - Nagle Park
Sat 16 Apr

Round 4

38Eastern Suburbs
25Randwick
12:30pm - Woollahra Oval
Sat 23 Apr

Round 5

50Randwick
14Gordon
2:50pm - Nagle Park
Sat 30 Apr

Round 6

52Randwick
22Hunter Wildfires
11:50am - Coogee Oval
Sat 7 May

Round 7

78Randwick
5Southern Districts
2:30pm - Latham Park
Sat 14 May

Second Colts

Round 1

Round 1

12Eastwood
10Randwick
2:40pm - Latham Park
Sat 2 Apr

Round 2

Round 2

12Sydney University
22Randwick
10:00am - Latham Park
Sat 9 Apr

Round 3

Round 3

7Randwick
28Manly
10:45am - Nagle Park
Sat 16 Apr

Round 4

Round 4

24Eastern Suburbs
12Randwick
11:15am - Woollahra Oval
Sat 23 Apr

Round 5

Round 5

36Randwick
12Gordon
1:30pm - Nagle Park
Sat 30 Apr

Round 7

Round 7

53Randwick
21Southern Districts
1:05pm - Latham Park
Sat 14 May

Thirds Colts

Round 1

12Eastwood
17Randwick
1:25pm - Latham Park
Sat 2 Apr

Round 2

Round 2

24Sydney University
10Randwick
8:45am - Latham Park
Sat 9 Apr

Round 3

15Randwick
28Manly
9:30am - Nagle Park
Sat 16 Apr

Round 4

Round 4

17Eastern Suburbs
22Randwick
10:00am - Woollahra Oval
Sat 23 Apr

Round 5

Round 5

15Randwick
12Gordon
12:20pm - Nagle Park
Sat 30 Apr

Round 7

Round 7

29Randwick
14Southern Districts
11:50am - Latham Park
Sat 14 May